NORTH BUS – Busy Niemcy Holandia Belgia Polska

Belgia – na urlop i do pracy

Królestwo Belgii, niewielkie państwo federacyjne w zachodniej Europie, znajdujące się w południowych Niderlandach. Pomimo małego terytorium te region Europy jest niezwykle atrakcyjną i popularną destynacją. Duży wpływ na różnorodność i atrakcyjność Belgii ma jej położenie. Kraj ten graniczy od zachodu z Francją, od południa z Luksemburgiem, od wschodu z Niemcami i od północy z Holandią.

Olsztyn Belgia

Mapa Belgii
Belgia składa się z trzech regionów: Flandrii, Walonii oraz stołecznego regionu Brukseli. Kraj dzieli się na następujące prowincje:

  • Luksemburg
  • Liège
  • Hainaut
  • Namur
  • Prowincja Flandria Zachodnia
  • Antwerpia
  • Limburgia
  • Prowincja Brabancja Flamandzka
  • Prowincja Brabancja Walońsk

Bruksela, gdzie swoje siedziby mają między innymi Unia Europejska oraz NATO, jest głównym „centrum zarządzania” Europą oraz miejscem silnie związanym z europejską i światową polityką.

Parlament Europejski

Turyści odwiedzający Belgię często skupiają się na Brukseli i jej okolicach, lecz nie można zapomnieć o innych przepięknych regionach tego wyjątkowego Państwa. Wspaniałe krajobrazy, liczne kanały, jeziora i pola kwiatów to tylko niektóre z naturalnych atrakcji turystycznych dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. Belgia, podobnie jak Holandia jest bardzo rozwinięta pod względem rolnictwa i tutejsi farmerzy mogą być dumni ze swoich upraw i hodowli. Dzięki przyjaznemu klimatowi (im bliżej Francji tym ciepłej) i rzyznym glebom Belgia produkuje wspaniałe warzywa i nabiał, a belgijskie sery, piwo i inne wyroby mogą śmiało konkurować z francuskimi.

Belgia jest nie tylko popularnym miejscem na turystyczną wyprawę lub weekendowy wypad, ale również atrakcyjną destynacją pod względem zarobków i dostępności miejsc pracy. Belgijski sektor przemysłowy i rozwinięte rolnictwo przyciągają wielu fachowców oraz pracowników sezonowych z całej Unii Europejskiej.

Niezależnie czy wybierasz się do Belgii w celach turystycznych czy zarobkowych ważna jest organizacja wygodnego, bezpiecznego i sprawdzonego transportu. Bardzo częstym wyborem są busy, które kursują w systemie „door to door”.

System ten jest gwarantuje pasażerom wygodny i sprawny przejazd z adresu pod adres Bez potrzeby dojazdu na dworzec lub lotnisko. Usługa tego typu jest szczególnie świetnym rozwiązaniem dla osób wyjeżdżających do Belgii na dłużej i co z tym się wiąże posiadających więcej bagażu. Pracownicy sezonowi często korzystają z tego typu przewozów, ponieważ mają zapewniony przejazd pod samą farmę, bungalow park lub inne miejsce pracy.

Jeżeli planujesz urlop lub wyjazd zarobkowy do Belgii polecamy usługi firmy North Bus.

www.northbus.pl

Nasze główne atuty:

➡️Bezpiecznie, szybko i komfortowo
➡️Spod adresu pod adres
➡️Bez przesiadek i zbędnych kilometrów
➡️Dwóch doświadczonych kierowców
➡️Przewóz paczek (tylko po trasie)

Obsługujemy całą Belgię, a w Polsce województwa:

✔️Warmińsko-Mazurskie,

✔️Kujawsko-Pomorskie,

✔️Pomorskie,

✔️Zachodniopomorskie,

✔️Mazowieckie,

✔️Wielkopolskie,

✔️Lubuskie

Wyjazdy z Polski 4 razy w tygodniu we wtorek, środę, piątek i sobotę. Wyjazd z Belgii do Polski w środę, czwartek, sobotę i niedzielę.

Zapraszamy do wspólnych podróży do Belgii.

Zadzwoń już dziś i zarezerwuj swój przejazd do Belgii lub Polski

+48 731 753 531

Zapytaj nas