NORTH BUS – Busy Niemcy Holandia Belgia Polska

Bus do Holandii – Co trzeba wiedzieć?

Wielu Polaków, szczególnie w sezonie letnim decyduje się na podjęcie pracy za granicą. Spora część z nich jako cel migracji zarobkowej wybiera Holandię. Przyczyn jest wiele. Holandia, jest dużo bliżej niż na przykład Wielka Brytania, Stawki należą do jednych z najwyższych w Europie, a na miejscu można liczyć na godne warunki zatrudnienia i zamieszkania. Niestety połączenia lotnicze z Amsterdamem nie są najtańsze i odbywają się jedynie z największych lotnisk w Polsce. Dlatego też dużo lepszą opcją jest przejazd busem.

Ile to kosztuje?

Bilet na Bus do Holandii to koszt zwykle nie przekraczający kilkuset złotych. Większość firm transportowych, organizujących przewozy do Holandii, wykorzystuje pojazdy ośmioosobowe. Dzięki temu busy do Holandii docierają w kilkanaście godzin. Czas jest tylko nieznacznie dłuższy od przejazdu osobówką, a biorąc pod uwagę fakt, że nie trzeba samodzielnie prowadzić, jest to dużo lepsza opcja niż wyjazd własnym samochodem. Kolejnym atutem tej formy przejazdu jest fakt, że firmy przewozowe zazwyczaj dowożą swoich pasażerów pod wskazany adres. W ten sposób klienci oszczędzają czas i pieniądze, które musieliby wydać na dojazd z dworca czy lotniska, a firmy przewozowe zyskują zaufanie i stałych klientów. 

Busy do Holandii- dla kogo?

Z usług firm przewozowych na pewno chętnie skorzystają osoby, które boją się latać. Dla wielu sama wizyta na lotnisku jest już bardzo dużym stresem. Nawet w małych miejscowościach znajdują się firmy zapewniające busy do Holandii Pomorskie firmy odjeżdżają nie tylko z Trójmiasta, ale również z Malborka, Wejherowa czy Tczewa. Ułatwia to dotarcie wszystkim pasażerom do miejsca odjazdu i zmniejsza związany z podróżą stres. Kolejną grupą osób, które powinna zainteresować się tą formą lokomocji są osoby starsze, chcące odwiedzić swoich bliskich w Holandii. Dla wielu z nich strach przed poruszaniem się po lotnisku, czy brak znajomości języka obcego jest barierą nie do pokonania. Dodatkowo busy posiadają często szereg udogodnień podnoszących komfort podróży. Takich jak klimatyzacja, indywidualne oświetlenie czy też gniazdka przy siedzeniach. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Zapytaj nas