Busy Gniezno – Niemcy

  Jesteś z Gniezna lub z województwa wielkopolskiego i planujesz podróż do Niemiec? Zależy Ci na bezpieczeństwie, wygodzie oraz jakości? Szukasz przewoźnika z którym będziesz regularnie podróżować na trasie Polska – Niemcy i Niemcy – Polska? Nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Zaufaj profesjonalistom i pozwól nam zaplanować swoją podróż do Niemiec. 

Przewozy do Niemiec

  Przejazdy na trasie Gniezno – Niemcy  to nasza specjalność. Jesteśmy firmą z Olsztyna i nasz zasięg obejmuje województwa: Warmińsko – Mazurskie, Kujawsko – Pomorskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Mazowieckie i okolice. Dzięki usłudze z adresu pod adres (door to door) nasi pasażerowie nie muszą martwić się dojazdem na dworzec czy z lotniska. Mogą spokojnie czekać, aż bus przyjedzie pod wskazany adres o wcześniej ustalonej porze. Starannie zaplanowane trasy i regularnie serwisowane pojazdy są naszym priorytetem od wielu lat. Zatrudniani przez nas doświadczeni kierowcy oraz sprawne i wygodne busy są gwarancją bezpiecznej i komfortowej podróży. Nasze busy wyjeżdżają z Gniezna i okolic do Niemiec codziennie. Wyjazdy z Niemiec do Polski także odbywają się codziennie.

Busy door to door

  Busy z adresu pod adres (door to door) to wygodny i oszczędny sposób na transport międzynarodowy. Zapewniamy odbiór ze wskazanego przez pasażera miejsca i bezpieczny przejazd pod wskazany adres. Przejazdy door to door odbywają się codziennie na trasie Polska Niemcy Holandia Belgia Luksemburg.

  • licencjonowany przewóz osób.
  • wyjazd spod drzwi domu, pracy czy hotelu.
  • dojazd na miejsce bez przesiadek i zbędnych kilometrów.
  • podróż nowymi, komfortowymi busami marki Ford Transit.
  • każda trasa obsługiwana przez dwóch doświadczonych kierowców. 
  • całodobowy kontakt z biurem.
  • oszczędność pieniędzy na dodatkowe środki komunikacji (autobus, pociąg, taxi). 
  • gwarantowany przejazd i możliwość zmiany terminu. 
  • płatność przelewem lub w momencie wsiadania do busa. 
  • możliwość otrzymania faktury VAT za przejazd.

  Wyjeżdżasz do Niemiec na dłużej, przeprowadzasz się na stałe lub po prostu  jedziesz na urlop i masz upominki dla bliskich? Nasza oferta obejmuje zarówno komfortowy przejazd z adresu pod adres jak również transport paczek, dokumentów, rowerów, quadów, sprzętu RTV i AGD, części samochodowych, narzędzi czy mebli. Zadzwoń, zarezerwuj swój przejazd już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów tel. +48 731 753 531. 

Busy z Gniezna do Niemiec

Gniezno – Berlin

Gniezno – Hamburg

Gniezno – Kolonia

Gniezno – Düsseldorf

Gniezno – Dortmund

Gniezno – Essen

Gniezno – Brema

Gniezno – Drezno

Gniezno – Lipsk

Gniezno – Hanower

Gniezno – Duisburg

Gniezno – Bochum

Gniezno – Wuppertal

Gniezno – Bonn

Gniezno – Bielefeld

Gniezno – Mannheim

Gniezno – Oldenburg

Gniezno – Lubeka 

Gniezno – Kilonia

Gniezno – Rostock