Busy z Polski do Niemiec
Busy z Polski do Niemiec oraz busy z Niemiec do Polski przewożą pasażerów z adresu pod adres. Z nami dojedziesz bezpiecznie i wygodnie do pracy lub na urlop. Zapewniamy szybki i sprawny przejazd, zawsze z dwoma doświadczonymi kierowcami, bez przesiadek i zbędnych kilometrów. Dysponujemy nowymi i przestronnymi busami marki Ford Transit. Oferujemy również usługi przewozu paczek na trasie Polska - Niemcy i Niemcy - Polska. Średni czas realizacji zlecenia transportu przesyłek od 24 do 48 godzin.
Busy do Niemiec
Busy z Polski do Holandii
Zarówno busy z Polski do Holandii jak i busy z Holandii do Polski odbierają pasażerów spod drzwi i dowożą pod wskazany adres docelowy w całych Niderlandach oraz w wybranych województwach w Polsce. Zobacz z jakich miast wyjeżdżamy. North Bus oferuje bezpieczny przejazd nowymi busami marki Ford Transit. Każda trasa jest obsługiwana przez dwóch doświadczonych kierowców. Świadczymy także usługi przewozu paczek na trasie Polska - Holandia i Holandia - Polska. Średni czas realizacji zlecenia transportu przesyłek od 24 do 48 godzin.
Busy do Holandii
Busy z Polski do Belgii
Busy z Olsztyna do Belgii wyjeżdżają w godzinach porannych i dowożą naszych pasażerów w najdalsze zakątki tego kraju. Dowiedz się jakie inne rejony obsługujemy. Oferujemy również przewozy na trasie z Belgii do Polski. Dzięki komfortowym busom, dwóm doświadczonym kierowcom oraz starannie planowanym trasom dojedziesz z nami bezpiecznie, wygodnie i na czas. Oferujemy również usługi przewozu paczek na trasie Polska - Belgia i Belgia - Polska. Średni czas realizacji zlecenia transportu przesyłek od 24 do 48 godzin.
Busy do Belgii
Poprzedni
Następny

BUSY Z ADRESU POD ADRES (DOOR TO DOOR)

   Busy z adresu pod adres (door to door) to wygodny i oszczędny sposób na transport międzynarodowy. Zapewniamy odbiór ze wskazanego przez pasażera miejsca i bezpieczny przejazd pod wskazany adres. Przejazdy door to door odbywają się codziennie na trasie Polska Niemcy Holandia Belgia Luksemburg.

  • licencjonowany przewóz osób
  • wyjazd spod drzwi domu, pracy czy hotelu
  • dojazd na miejsce bez przesiadek i zbędnych kilometrów
  • podróż nowymi, komfortowymi busami marki Ford Transit
  • każda trasa obsługiwana przez dwóch doświadczonych kierowców 
  • całodobowy kontakt z biurem
  • oszczędność pieniędzy na dodatkowe środki komunikacji (autobus, pociąg, taxi) 
  • gwarantowany przejazd i możliwość zmiany terminu
  • płatność przelewem lub w momencie wsiadania do busa 
  • możliwość otrzymania faktury VAT za przejazd

Bezpiecznie i komfortowo

Zawsze dwóch kierowców

Duże, wygodne busy

Pod dom, bez przesiadek