North Bus – międzynarodowy transport paczek, przesyłek i dokumentów

  Druga połowa listopada to początek najgorętszego okresu przedświątecznych przygotowań i wzmożony ruch w wielu firmach kurierskich. Szacuje się, że liczba przesyłanych paczek w tym okresie wzrasta od 40 do 60 procent w porównaniu do średniej liczby paczek z pozostałych miesięcy w roku. Wielu Polaków mieszkających i pracujących w Niemczech, Holandii i Belgii spędzi ten wyjątkowy czas w Polsce i już decyduje się na wysyłkę paczek z prezentami, elektroniką, kosmetykami czy ubraniami do kraju. Klienci, którym zależy na dostarczeniu paczek powinni nadawać je jak najszybciej aby uniknąć ryzyka opóźnień w doręczeniach i odbiorach jakie występują często przed samymi Świętami.

Paczki międzynarodowe

  Jeśli paczki do Polski, paczki do Niemiec, paczki do Holandii, paczki do Belgii czy paczki do Luksemburga mają dotrzeć na czas należy wziąć pod uwagę możliwe utrudnienia związane ze wzrostem zleceń przewozu przesyłek przed Świętami czy niespodziewane warunki pogodowe i nadać je najpóźniej do 12 grudnia. Z badań ekspertów wynika, że terminowość doręczeń spada nawet o 50% w okresie przedświątecznym. Przeważnie są to opóźnienia dwudniowe lub większe. Decydując się na przewóz przesyłek, przewóz paczek i transport dokumentów z firmą North Bus Transport z Olsztyna masz pewność ich dostarczenia w ciągu 48 godzin. Aby nadać paczkę wystarczy wypełnić krótki formularz na naszej stronie internetowej. Formularz zawiera informację dotyczące wymiarów paczki, jej wagi oraz kwestionariusz adresowy.

Najczęstsze powody opóźnień.

  Do jednych z najczęstszych powodów opóźnień należą problemy z błędnym adresem wpisanym w formularz składania zamówienia. Dlatego zawsze należy dokładnie sprawdzić adresy wysyłki i odbioru. Jeśli błąd nastąpił już po złożeniu zamówienia prosimy o kontakt jak najszybciej, a my zaktualizujemy Państwa dane. Innym powodem opóźnień jeśli chodzi o terminowość dostaw jest jakość opakowań przesyłek. Kurierzy bardzo często nie zgadzają się na przyjęcie paczki jeśli jest nieodpowiednio zapakowana. Jeszcze innym powodem opóźnień jest transport przesyłek z jednej sortowni do drugiej. Nadanie paczki z North Bus to pewność, że nie trafi do sortowni przesyłek, gdzie mogłaby zginąć. Konkretna lokalizacja paczki jest podawana przez naszych dyspozytorów, którzy są dostępni przez całą dobę.

Lista rzeczy zabronionych

  Transport przesyłki oznacza zgodę na regulamin firmy przewozowej North Bus. Kierowca może odmówić odebrania paczki jeśli w środku znajdują się przedmioty niedozwolone. Lista przedmiotów niedozwolonych obejmuje: wyroby tytoniowe, alkohol, leki, narkotyki oraz inne substancje odurzające, różnego rodzaju noże oraz inne ostre przedmioty, aerozole, materiały łatwopalne, wybuchowe, radioaktywne, substancje żrące, wyroby wilgotne (nieszczelne, lub wydzielające zapachy), zwierzęta, szczątki ludzkie lub zwierzęce, dzieła sztuki, antyki, karty płatnicze, pieniądze czy papiery wartościowe.

Transport paczek z North Bus

  Firma North Bus od wielu lat świadczy usługi przewozu paczek i dokumentów na trasie Polska Niemcy Holandia Belgia Luksemburg. W tym roku również dołożymy wszelkich starań aby wszystkie świąteczne paczki dotarły na czas.