North Bus – Przewóz osób Polska Niemcy Holandia Belgia

North Bus jest firmą z Olsztyna specjalizującą się w międzynarodowych przewozach pasażerskich typu “door to door” (od drzwi do drzwi) na trasie Polska Niemcy Holandia Belgia. Zapewniamy odbiór z każdego adresu w Olsztynie oraz Warmii i Mazurach a także województwach Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodniopomorskie, częściowo Lubuskie, Mazowieckie, Wilekopolskie. Gwarantujemy bezpieczny i komfortowy przejazd spod adresu pod adres do północnych i środkowych Niemiec, całej Holandii oraz całej Belgii.

Zobacz gdzie jeździmy.

Nasze Busy są wygodne, przestronne i doskonale przystosowane do międzynarodowego przewozu osób. Do Państwa dyspozycji mamy nowe, klimatyzowane i wyposażone w nowoczesne urządzenia busy 9-osobowe marki Citroën Jumper.
Nasza flota jest regularnie serwisowana i poddawana wszystkim niezbędnym przeglądom technicznym w celu zapewnienia sprawnego i bezpiecznego przejazdu do Niemiec, Holandii, Belgii lub Polski.

W trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów każdy przejazd obsługiwany jest przez dwóch doświadczonych kierowców.
Wszystkie trasy są starannie zaplanowane przy użyciu nowoczesnych narzędzi tak aby uniknąć zbędnych kilometrów i przesiadek.

Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer +48 731 753 531 w celu rezerwacji miejsca w naszym busie lub uzyskania szczegółowych informacji dotyczących przejazdu do Niemiec, Holandii, Belgii lub Polski.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszą szczegółową ofertą, dokonać rezerwacji, uzyskać informacje dotyczace wyjazdu za granicę itp.

Zapraszamy również do polubienia nas na Facebooku

Kiedy szukasz busa zadzwoń do North Busa 😉

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn