Przewóz osób

  North Bus to firma z Olsztyna specjalizująca się w międzynarodowych przewozach pasażerskich typu “door to door” (od drzwi do drzwi) na trasie Polska Niemcy Holandia Belgia Luksemburg. Zapewniamy odbiór z każdego adresu w Olsztynie oraz Warmii i Mazurach a także województwach Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodniopomorskie, częściowo Lubuskie, Mazowieckie, Wielkopolskie. Gwarantujemy bezpieczny i komfortowy przejazd z adresu pod adres do północnych i środkowych Niemiec, całej Holandii, całej Belgii i Luksemburga.

Zobacz gdzie jeździmy.

  Nasze Busy są większe, wygodne, przestronne i doskonale przystosowane do międzynarodowego przewozu osób. Do Państwa dyspozycji mamy nowe, klimatyzowane i wyposażone w nowoczesne urządzenia busy 9-osobowe marki Ford Transit. Nasza flota jest regularnie serwisowana i poddawana wszystkim niezbędnym przeglądom technicznym w celu zapewnienia sprawnego i bezpiecznego przejazdu do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga lub Polski.

  W trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów każdy przejazd obsługiwany jest przez dwóch doświadczonych kierowców.
Wszystkie trasy są starannie zaplanowane przy użyciu nowoczesnych narzędzi tak aby uniknąć zbędnych kilometrów i przesiadek.

  Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer +48 731 753 531 w celu rezerwacji miejsca w naszym busie lub uzyskania szczegółowych informacji dotyczących przejazdu do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga lub Polski.

  Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszą szczegółową ofertą, dokonać rezerwacji lub uzyskać informacje dotyczące wyjazdu za granicę.

  Zapraszamy również do śledzenia nas na Facebook, Linkedin, Instagram i Youtube.