NORTH BUS OPINIE PASAŻERÓW

Przejazdy międzynarodowe z North Bus

Przejazdy na trasach Polska, Niemcy, Holandia, Belgia mogą okazać się problematyczne dla wielu pasażerów. Międzynarodowy przewóz osób i paczek z adresu pod adres (door to door) to bezpieczny i szybki sposób na transport. Decydując się na North Bus zyskujesz pewność sprawnego przejazdu i pełnej satysfakcji z usługi. Dbamy o czas i komfort podróży naszych klientów, a przede wszystkim zapewniamy poczucie bezpieczeństwa.

Nasza flota i zespół

W skład naszej floty wchodzą jedynie wysokiej klasy pojazdy marki Ford Transit. Łączymy wysoką jakość z zachowaniem przystępnych cen, starając się jak najlepiej dostosować do oczekiwań stawianych nam przez najbardziej wymagających pasażerów. W zespole North Bus znaleźli się tylko wykwalifikowani i godni zaufania kierowcy. Dzięki ich doświadczeniu i znajomości tras międzynarodowych, zapewniamy wysoki standard podróży oraz najwyższą jakość usług.

North Bus przewóz przesyłek

Oprócz tradycyjnych przejazdów busem oferujemy także realizację usług  takich jak przewóz paczek, rowerów, quadów, sprzętu RTV i AGD, dokumentów oraz cennych przesyłek (nadaj paczkę). Zaufało nam już wielu pasażerów, którzy zdecydowali się zostać naszymi stałymi klientami.

North Bus oferta

Swoją ofertę kierujemy także do do agencji pracy oraz innych klientów biznesowych, którzy coraz częściej podejmują z nami stałą współpracę. Umożliwiamy dokonywanie rozliczeń dzięki wystawianiu faktur VAT, co znacznie ułatwia kontrolowanie firmowego budżetu. Poznaj opinie naszych pasażerów i dołącz do ich grona rezerwując swój wyjazd online lub telefonicznie pod numerem +48 731 753 531.

⭐⭐⭐⭐⭐
18.07.2020 Krystyna: jechałam kilka razy do Niemiec. Była bardzo miła atmosfera, kierowcy bardzo dbają o pasażera. Pomocni i komunikatywni przed podróżą. Kierowcy bardzo bezpiecznie prowadzą i dbają o porządek w busie. Szczególny szacunek dla Pana Macieja młody i doświadczony, można się od niego uczyć!!! Polecam.
⭐⭐⭐⭐⭐
08.04.2020 Arkadiusz: szybko i bezpiecznie dotarłem do domu. Kierowcy doświadczeni, mili i pomocni, polecam w 100%.
⭐⭐⭐⭐⭐
11.01.2020 Patrycja: bezpieczeństwo na pierwszym miejscu! Korzystałam już kilka razy i jestem w pełni zadowolona. Sympatyczni kierowcy, niezapomniane rozmowy i super atmosfera!
⭐⭐⭐⭐⭐
14.11.2020 Darek: dziękuję za przejazd z Dobrego Miasta do Kolonii. Będę z Wami wracał za dwa tygodnie 😉
⭐⭐⭐⭐⭐
05.03.2019 Bożena: polecam wszystkim. Super kierowcy, bardzo pomocni. Podróż z Bonn do Malborka przebiegła w miłej atmosferze. Bus wygodny i zadbany. Będę z wami wracała pod koniec lutego 🙂
⭐⭐⭐⭐⭐
29.10.2020 Marcin: polecam firmę North Bus, pełen profesjonalizm, a kierowcy Jarek i Adam super załoga. Zawsze jestem zadowolony z przewozu tej firmy. Dziękuję i polecam.
⭐⭐⭐⭐⭐
17.03.2020 Kamil: bardzo dobra cena, wygodne busy. Kierowcy jechali bezpiecznie. Polecam.
⭐⭐⭐⭐⭐
26.07.2021 Katarzyna: korzystam wraz z mężem od kilku lat z usług firmy North Bus i jak do tej pory nigdy się nie zawiedliśmy. Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Profesjonalne podejście do klienta, kultura osobista na 5. Parę dni temu miałam podbramkową sytuację i byłam mile zaskoczona chęcią pomocy za co jestem bardzo wdzięczna. Po rozmowie tel z firmą wróciła mi wiara w człowieka. Kierowcy są bardzo mili, pomocni i cierpliwi. Każda podróż upływa w bardzo dobrej atmosferze. Życzę szczęśliwych przejazdów i wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam
⭐⭐⭐⭐⭐
29.06.2021 Monika: bardzo mili i profesjonalni kierowcy z którymi jechałam. Pomocni w razie potrzeby: są przerwy. To komfortowa jazda z dbałością o klientów i pomoc przy bagażu. Dziękuję bardzo. Polecam
⭐⭐⭐⭐⭐
04.05.2021 Patrycja: polecam wszystkim 🙂 Panowie kierowcy bardzo sympatyczni, trasa szybka i bezpieczna 🙂 wygodne , duże i czyste busy 🙂
⭐⭐⭐⭐⭐
21.02.2021 Klaudiusz: great service, cheap and reliable. Świetna obsługa, tania i niezawodna.
⭐⭐⭐⭐⭐
02.08.2021 Joanna: super Firma … komfort jazdy, uprzejmi i pomocni kierowcy. Tą firmą będzie podróżować w przyszłości cala moja rodzina☺️ Polecam każdemu.
Poprzedni
Następny