Podróż busem za granicę

Podróż busem za granicę

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii

Wyjazd za granicę i wybór odpowiedniego przewoźnika

Od czasu kiedy Polska uzyskała członkostwo Unii Europejskiej emigracja zarobkowa wzrosła i praktycznie każdy z nas ma znajomych oraz bliskich, którzy wyjechali z kraju w poszukiwaniu szczęścia oraz w celu zdobywania nowych doświadczeń. Rozwinięte kraje Europy Zachodniej takie jak Niemcy, Holandia i Belgia są najpopularniejszą destynacją wśród naszych rodaków ze względu na wysokie zarobki, niskie bezrobocie, a co najważniejsze mniejszą odległość od Polski w porównaniu do innych krajów europejskich. To ostatnie sprawia, że częściej możemy odwiedzać bliskich i regularnie odwiedzać strony rodzinne. Planując wyjazd za granicę powinniśmy zadbać o wszystkie szczegóły związane ze znalezieniem pracy oraz kwatery, jak również zająć się organizacją odpowiedniego transportu do miejsca docelowego za granicą.

Znalezienie pracy i zakwaterowania jest już połową sukcesu. Teraz pozostaje nam znaleźć transport. Najlepszym wyborem jest bezpośredni dojazd do miejsca docelowego. Jeszcze lepiej, gdyby wyjazd odbył się z miejsca naszego zamieszkania. Busy do Niemiec, Holandii i Belgii są najczęściej wybieranym środkiem transportu ze względu na charakter usługi jaką jest międzynarodowy przewóz osób spod adresu pod adres inaczej “door to door “. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy przewozowej zanim dokonamy rezerwacji. Ważne jest aby firma była godna zaufania oraz zapewniała pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas międzynarodowej podróży. Należy pamiętać, że ze względu na odległość przejazd powinien być obsługiwany przez dwóch doświadczonych kierowców, a pojazdy były sprawne, regularnie serwisowane oraz wyposażone w narzędzia niezbędne do przewozu osób. Dodatkowym atutem z pewnością będzie darmowy dostęp do WiFi oraz duża pojemność bagażowa. Doświadczenie kierowców oraz sprawna flota to niezwykle ważne elementy solidnej firmy przewozowej, jednak nie można zapomnieć o obsłudze klienta i logistykach. Tak naprawdę pierwszy kontakt telefoniczny świadczy i poziom obsługi klienta oraz dostępność informacji dotyczących przejazdu powinny pozwolić nam określić czy warto zaufać danej firmie złożyć rezerwację na przejazd.

W North Bus zależy nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie, a bezpieczeństwo i zadowolenie naszych pasażerów jest dla nas priorytetem. Każdy przejazd obsługiwany jest przez dwóch doświadczonych kierowców, którzy dzięki tysiącom przejechanych kilometrów na trasie Polska – Niemcy – Holandia – Belgia zagwarantują Państwu bezpieczny dojazd do celu, a także zapewnią opiekę podczas podróży, polecą dobre, sprawdzone miejsce na posiłek podczas postoju i przede wszystkim sprawią, że cały przejazd będzie przebiegał w miłej atmosferze. Nasza flota składa się z nowych 9 osobowych busów marki Citroën Jumper (2018/2019). Każdy pojazd jest regularnie serwisowany oraz przechodzi wszystkie niezbędne przeglądy w autoryzowanym serwisie Citroëna. Nasze busy są klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne narzędzia co jest najlepszą gwarancją na sprawny przejazd do Niemiec, Holandii i Belgii. Dzięki naszym logistykom oraz specjalistycznym narzędziom każda trasa jest starannie zaplanowana tak aby uniknąć przesiadek i zbędnych kilometrów. Nasze biuro rezerwacji zapewni Państwu profesjonalną obsługę klienta już od pierwszego kontaktu telefonicznego i udzieli wszystkich szczegółowych informacji dotyczących przejazdu oraz odpowie na wszelkie Państwa pytania. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i każdy klient jest dla nas najważniejszy. Międzynarodowy przewóz osób to nasza wieloletnia pasja i jesteśmy w tym dobrzy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie oraz kontaktu telefonicznego:

+48 731 753 531

Zadzwoń do nas i przekonaj się, że podróż z North Bus przebiega sprawnie i komfortowo.

 

C. D. N

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn