ZAREZERWUJ BUSA ONLINE

Jak zarezerwować busa?

 

Rezerwacji miejsca w busie można dokonać na kilka sposobów:

1. Możesz użyć panelu do wyszukiwania połączeń zamieszczonego powyżej i kupić bilet online. Wpisz miejscowość początkową i końcową Twojej podróży. Wybierz datę i godzinę przejazdu, a następnie kliknij przycisk Znajdź połączenie. Jeśli przy kursie znajduje się aktywny przycisk Kup bilet oznacza to, że istnieje możliwość zakupu biletu na to połączenie.

2. Możesz skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem tel. +48 731 753 531. Zadzwoń lub wyślij SMS z:

  • datą wyjazdu/powrotu
  • danymi pasażera/pasażerów
  • adresem wyjazdu i adresem docelowym wraz z kodami pocztowymi 

W ciągu 5 minut otrzymasz od nas SMS potwierdzający rezerwację przejazdu.

3. Możesz także zarezerwować transport przez formularz rezerwacji zamieszczony na tej stronie. Wysłanie formularza oznacza zaakceptowanie regulaminu przewozu oraz polityki prywatności.

*Rezerwacja jest aktywna tylko po otrzymaniu potwierdzenia od biura North Bus. 

 

Zapytaj o przewóz osób i transport przesyłek

    

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem tel. +48 731 753 531. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa dodatkowe pytania oraz udzielą informacji dotyczących dostępności miejsc, cen, a także planowanych godzin wyjazdu i przyjazdu. Współpracujemy z agencjami pracy z Polski, Niemiec, Holandii i Belgii. Wystawiamy faktury VAT za przejazd. 

Formularz rezerwacji

⭐⭐⭐⭐⭐
18.07.2020 Krystyna: jechałam kilka razy do Niemiec. Była bardzo miła atmosfera, kierowcy bardzo dbają o pasażera. Pomocni i komunikatywni przed podróżą. Kierowcy bardzo bezpiecznie prowadzą i dbają o porządek w busie. Szczególny szacunek dla Pana Macieja młody i doświadczony, można się od niego uczyć!!! Polecam.
⭐⭐⭐⭐⭐
08.04.2020 Arkadiusz: szybko i bezpiecznie dotarłem do domu. Kierowcy doświadczeni, mili i pomocni, polecam w 100%.
⭐⭐⭐⭐⭐
11.01.2020 Patrycja: bezpieczeństwo na pierwszym miejscu! Korzystałam już kilka razy i jestem w pełni zadowolona. Sympatyczni kierowcy, niezapomniane rozmowy i super atmosfera!
⭐⭐⭐⭐⭐
14.11.2020 Darek: dziękuję za przejazd z Dobrego Miasta do Kolonii. Będę z Wami wracał za dwa tygodnie 😉
⭐⭐⭐⭐⭐
05.03.2019 Bożena: polecam wszystkim. Super kierowcy, bardzo pomocni. Podróż z Bonn do Malborka przebiegła w miłej atmosferze. Bus wygodny i zadbany. Będę z wami wracała pod koniec lutego 🙂
⭐⭐⭐⭐⭐
29.10.2020 Marcin: polecam firmę North Bus, pełen profesjonalizm, a kierowcy Jarek i Adam super załoga. Zawsze jestem zadowolony z przewozu tej firmy. Dziękuję i polecam.
⭐⭐⭐⭐⭐
17.03.2020 Kamil: bardzo dobra cena, wygodne busy. Kierowcy jechali bezpiecznie. Polecam.
Poprzedni
Następny