1. Wyszukaj połączenie i kup bilet online przez nasz panel

  Rozkład jazdy połączeń międzynarodowych. Znajdź połączenie i kup bilet online na przejazd busem od drzwi do drzwi dzięki naszemu panelowi do wyszukiwania połączeń zamieszczonemu powyżej.

  • Wpisz miejscowość początkową i końcową Twojej podróży. Wybierz datę i godzinę przejazdu, a następnie kliknij przycisk Znajdź połączenie. Jeśli przy kursie znajduje się aktywny przycisk Kup bilet oznacza to, że istnieje możliwość zakupu biletu na to połączenie.
2. Rezerwacja telefoniczna

  Możesz skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem tel. +48 731 753 531. Zadzwoń lub wyślij SMS z:

  • datą wyjazdu/powrotu
  • danymi pasażera/pasażerów
  • adresem wyjazdu i adresem docelowym wraz z kodami pocztowymi 

W ciągu 5 minut otrzymasz od nas SMS potwierdzający rezerwację przejazdu.

3. Rezerwacja przez formularz

  Możesz także zarezerwować transport przez formularz rezerwacji zamieszczony w zakładce Rezerwacje. Wysłanie formularza oznacza zaakceptowanie regulaminu przewozu oraz polityki prywatności.

*Rezerwacja jest aktywna tylko po otrzymaniu potwierdzenia od biura North Bus.

4. Zapytaj o przewóz osób i transport przesyłek

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem tel. +48 731 753 531. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania oraz udzielą informacji dotyczących dostępności miejsc, cen, a także planowanych godzin wyjazdu i przyjazdu. Współpracujemy z agencjami pracy z Polski, Niemiec, Holandii i Belgii. Wystawiamy faktury VAT za przejazd.